Tour De PoMorze 700 km Non Stop w pigułce.

Ostatnie przygotowania i dopinanie szczegółów organizacyjnych czas start! Rozpoczęcie III Tour De PoMorze 700 km Non Stop zbliża się wielkimi krokami, a my z tej okazji przedstawiamy informacje na temat ULTRAMARATONU KOLARSKIEGO wokół województwa Zachodniopomorskiego.

KOMITET ORGANIZACYJNY;
Komandor – Cezary Dobrochowski,
Sędzia główny – Robert Janik,
Kierownik Trasy – Robert Dobrochowski,
Kierownik DPK 1 – Małgorzata Jędrzycka,
Kierownik DPK 2 – Marta Pniewska,
Kierownik startu i mety – Robert Janik,

26.07.2019 (piątek)

godz. 1000-1630 – rejestracja zawodników w biurze Ultramaratonu, Interferie Hotel Medical SPA Świnoujście,
godz. 1650-1730 – odprawa techniczna,
godz. 1750 – Podpisywanie listy startowej,
godz. 1800 – start honorowy zawodników (ok 5 km).

27.07.2019 (sobota)

od godz. 0700 – pakowanie bagaży przeznaczonych na przepak i DPK (przed rampą promu BIELIK),
od godz. 0730 – każdy z zawodników zobowiązany jest o zgłoszenie się na starcie ostrym minimum 20 minut wcześniej – celem montażu urządzeń GPS do rowerów, sprawdzenie oznakowania rowerów (tylna część promu BIELIK),
godz. 0800 – 1000 – start ostry (przednia część promu BIELIK).
strona transmisji on-line tutaj (GPS)
29.07.2019 (poniedziałek)

godz. 1000 – zamknięcie Ultramaratonu, (limit czasu przejazdu 50 godzin),
godz. 1400 – wręczenie medali, uroczyste zakończenie.

0. START-0 km (Świnouście)
1. PK1 – 75 km (Cerkwica)
2. PK2 – 126,5 km (Ustronie Morskie)
3. PK3 – 183 km (Bukowo Morskie)
4. PK4 – 246 km (Polanów)
5. PK5 – 303 km DPK (Szczecinek)
6. PK6 – 376 km (Mirosławiec)
7. PK7 – 438 km (Choszczno – Zamęcin)
8. PK8 – 516 km (Witnica).
9. PK9 – 614 km (Gryfino – Czepino)
10. PK11 – 673 km (Stepnica)
11. META – 725 km (Świnoujście)

LISTA STARTOWA Ultramaratonu Tour De PoMorze 2019
kategoria OPEN
Nazwisko Imię Nr Startowy grupa startowa godzina startu
————————————-
Urzyczyn Cezary 001 /1 /8:00
Bieniewski Paweł 002
Radzikowski Edward 003
Kreft Łukasz 004
Kołodziejski Marian 005
Pikuła Jerzy 006
————————————-
Lech Krzysztof 007 /2 /8:05
Szyszka Rafał 008
Kuźmicz Tomasz 009
Pietraszek Mariusz 010
Ilmer Jacek 011
Godlewski Dariusz 012
————————————-
Krześniowski Marcin 014/ 3 /8:10
Lubiński Zbigniew 015
Kubicka Małgorzata 016
Hamułka Krzysztof 017
Łuszcz Wojciech 018
Czapliński Mirosław 082
————————————-
Leszek Przemysław 019/ 4 /8:15
Brodziński Paweł 020
Jankowska Iwona 021
Robak Arkadiusz 022
Andrzejczyk Adrian 023
Miłosz Krzysztof 024
————————————-
Krysztofczyk Piotr 025/ 5 /8:20
Knaś Krzysztof 026
Ulbrich Krzysztof 027
Nowak Edward 028
Nowak Małgorzata 029
Żółkiewicz Adrian 030
————————————-
Kreft Zbigniew 031/ 6 /8:25
Trawa Rafal 032
Szunejko Artur 033
Abrachamczyk Stanisław 034
Gapinska Ewa 035
Stefaniak Dobiesław 036
————————————-
Chojnowski Dariusz 037 /7 /8:30
Smyczyński Bartosz 038
Gołaś Marcin 039
Stefańczuk Agnieszka 040
Filipiak Artur 041
Piekarski Zdzisław 042
————————————-
Szczesny Paweł 043/ 8 /8:35
Miłoszewski Marek 044
Piekarska Aleksandra 045
Matuszek Tadeusz 046
Gapinski Tomasz 047
Gniado Mariusz 048
————————————-
Kruczkowska Czesława 049 9 8:40
Witkowski Jerzy 050
Kuczmarz Edward 051
Kubik Krzysztof 052
Fijołek Krzysztof 053
————————————-
Drobik Marcin 054
————————————-
Dunowski Przemysław 055/ 10 /8:45
Dunowska Ilona 056
Pytel Arkadiusz 057
Walkowiak Agata 058
Szeszko Marek 059
Jóźwiak Paweł 060
————————————-
Danielski Mateusz 061/ 11 /8:50
Arciszewski Jacek 062
Hajduk Andrzej 063
Nawrot Jan 064
Michałowski Daniel 065
Łazowska Anna 066

Pikuła Damian 067/ 12 /8:55
Jóźwiak Leszek 068
Miśkowski Marek 069
Pazera Karol 070
Górny Krzysztof 071
Zieleźny Grzegorz 072
————————————-
Buczyński Witold 073/ 13 /9:00
Modzelewski Marek 074
Solek Mieczysław 075
Holek Adrian 076
Smoliński Jacek 077
Żmijewski Michał 078
————————————-
Zadworny Marek 013/ 14 /9:05
Stój Jarosław 079
Wesołowski Jan 080
Mielczarek Leszek 081
Janeczek Dariusz 083
Grucel Piotr 084
————————————-
Wieczorek Stanisław 085/ 15 /9:10
Jarosławski Andrzej 086
Skórka Ewa 087
Piedo Artur 088
Maziarz Ryszard 089
Kalinowska Agnieszka 090
————————————-
Bąk Florian 091/ 16 /9:15
Cebulak Dariusz 092
Filipiak Katarzyna 093
Frandofert Grzegorz 094
Kosin Jarosław 095
Szypowski Cezary 096
————————————-
Gajtkowska Jolanta 097/ 17 /9:20
Grygiel Jarosław 098
Kramek Grzegorz 099
Mackiewicz Joanna 100
Rabus Radosław 101
Rakowska Gizela 102
————————————-
Chwiej Marcin 103/ 18 /9:25
Dworzański Marek 104
Paździora Mirosław 105
Proczkowski Jarosław 106
Reński Krzysztof 107
Tomaszewski Damian 108
————————————-
Dobrzyński Paweł 109/ 19 /9:30
Górniak Szymon 110
Herczyński Roman 111
Rumiński Piotr 112
Trojnar Michał 113
Zembrzuski Krzysztof 114
————————————-
Klusek Tomasz 115/ 20 /9:35
Kłaczyński Tomasz 116
Roszak Krystyna 117
Sielicki Paweł 118
Stempiński Michał 119
Węsławski Rafał 120
————————————-
Bauta Zbigniew 121/ 21 /9:40
Ciżek Wojciech 122
Frąckowiak Waldemar 123
Marciniak Wojciech 124
Rogala Tomasz 125
Łuszcz Piotr 126
————————————-
Tyczyński Witold 127/ 22 /9:45
Zakal Sebastian 128
Biel Andrzej 129

KATEGORIA SOLO
Nazwisko Imię Nr startowy grupa startowa godzina startu
————————————-
Grecki Paweł 230/ 23 /9:50
Adamczyk Piotr 231
Bajerowicz Piotr 232
Burewicz Tadeusz 233
Nowak Tomasz 234
Wojtaszak Łukasz 235
————————————-
Mielczarek Jerzy 224/ 24 /9:55
Ruciński Grzegorz 225
Kusajda Paulina 226
Michalowski Marcin 227
Misikonis Andrzej 228
Karkus Andrzej 229
————————————-
Kalisz Bartek 218/ 25 /10:00
Bem Sławomir 219
Pękalski Tomasz 220
Łańcucki Krzysztof 221
Chwistecki Kamil 222
Gawor Tomasz 223
————————————-
Szeląg Michał 212/ 26 /10:05
Miłkowski Paweł 213
Miętkiewski Miłosz 214
Kostrzewski Piotr 215
Truszkiewicz Mariusz 216
Licznerski Paweł 217
————————————-
Kielas Krzysztof 206/ 27 /10:10
Hejduk Tomasz 207
Kijak Przemysław 208
Kozioł Jacek 209
Szymocha Ireneusz 210
Kabała Marcin 211
————————————-
Wyciszczak Tomasz 205/ 28 /10:11
————————————-
Młotek Dareus 204/ 29 /10:12
————————————-
Wójcik Cezary 203/ 30 /10:13
————————————-
Sojecki Paweł 202/ 31 /10:14
————————————-
Kałużny Adam 201/ 32 /10:15
————————————-


Dodaj komentarz