To już dziś – Trzecia edycja ” Nocna 9 „

To już dziś! Długo wyczekiwana „Nocna 9”. Organizatorzy ze Stowarzyszenia Biegacze Świnoujście dwoją się i troją, żeby zapiąć wszystko na ostatni guzik. Przygotowano dla najlepszych zawodników bardzo dużą pulę nagród, które będą losowane zaraz po zakończeniu biegu.
Uwaga! Wylosowane nagrody będzie można odebrać tylko osobiście, dlatego mimo zmęczenia po biegu radzimy zostać na losowanie, gdyż lista fundatorów nagród jest bardzo duża, a i same nagrody są bardzo atrakcyjne.

Organizatorzy pomyśleli o wszystkim. Trasa czytelnie oznaczona, a duża rzesza wolontariuszy, będzie dbała o prawidłowy przebieg imprezy. Dzięki Prezes Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu Pani Dorocie Konkolewskiej będzie również zabezpieczenia medycznego.
Dla Najlepszych Uczestników przygotowane DARMOWE PAKIETY STARTOWE, w których znajdziecie:

1. przypinki z logiem stowarzyszenia Biegacze Świnoujście.

2. Kupon z 10% zniżką na masaż i fizjoterapię od Body Balance Katarzyna Stój fizjoterapia & masaż.

3. Piękny numer startowy od firmy Color Copy

4. Opaski odblaskowe ufundowane przez Urząd Miasta Świnoujście.

5. Napój izotoniczny w ramach akcji każda puszka cenna.

Przez cały czas trwania wydarzenia będzie prowadzona zbiórka pustych puszek, a wolontariusze będą zachęcać uczestników do właściwego postępowania ze zużytymi opakowaniami. Korzystając z „Rekomendacji Ekologicznych” planują ograniczyć wpływ całej imprezy na środowisko poprzez działania z zakresu: wolontariatu czy informowania jak ważna jest segregacja śmieci.

Przypominamy, że Biuro Zawodów jest czynne od godz. 20.00 do 20.45 i znajduje się w rejonie fontann przy ulicy Bolesława Chrobrego (Parku Zdrojowy za rondem „Róży Wiatrów” w kierunku promenady).


Do startu pozostało:

Pozostaje życzyć Najlepszym Biegaczom, którymi są wszyscy uczestnicy Nocna 9, wspaniałej zabawy w sportowej atmosferze. Powodzenia🙂👍Dodaj komentarz