Prawobrzeże głosuje na kamery!

75 kamer na całym prawobrzeżu, a podgląd tych kamer i serwer na posterunku policji na Warszowie. Taki projekt do Budżetu Obywatelskiego 2020 złożyliśmy jako przedstawiciele Warszowa, Przytoru Łunowa i Karsiborza. Liczymy na głosy mieszkańców całego prawobrzeża. W końcu chodzi o bezpieczeństwo tak mieszkańców, jak i mienia.

Wniosek do Budżetu Obywatelskiego złożyłam jako radna i przedstawicielka Warszowa- Ognicy, Tomasz Olechwir jako przewodniczący Zarządu Osiedla Karsibór oraz ja Sławomir Nowicki jako radny i przedstawiciel Przytoru – Łunowa. Złożyliśmy go wspólnie, bo problem dotyczy całego prawobrzeża, a połączone siły mieszkańców dają szansę na wygranie w głosowaniu i w konsekwencji uruchomienie systemu monitoringu.
Niestety, na naszych osiedlach są miejsca, w których montaż kamer z pewnością podniósłby bezpieczeństwo. Jesteśmy po rozmowach z Komendantem Miejskim Policji w Świnoujściu i mamy jego zgodę na zamontowanie podglądu z kamer oraz serwera na terenie posterunku policji Warszów. Pozwoli to na szybszą reakcję policjantów w przypadku zagrożenia, kradzieży, czy innych przestępstw.
O potrzebie powstania monitorigu mówi się na prawobrzeżu od dawna najwyższy czas przejść do realizacji. Budżet Obywatelski daje nam taką szansę i my, wszyscy mieszkańcy prawobrzeża musimy to wykorzystać.
Dlatego razem ze Sławkiem Nowickim i Tomaszem Olechwir zwracamy się do mieszkańców Warszowa – Ognicy, Przytoru – Łunowa i Karsiborza – głosujcie na monitoring na prawobrzeżu.
Pamiętajcie Budżet Obywatelski 2020 – głosowanie 10-27 września 2019.

Sławomir Nowicki
Sylwia Marszałek
Tomasz OlechwirDodaj komentarz