Półfinał Miss Polski 2019 oraz finał Miss Polski Nastolatek 2019.

Już 6 i 7 września spotkamy się pięknym Świnoujściu, gdzie w Amfiteatrze im. Marka Grechuty odbędzie się półfinał Miss Polski 2019 oraz finał Miss Polski Nastolatek 2019.

W konkursie półfinałowym w tym roku wystartują 42 kandydatki, z których jury wytypuje grupę do grudniowych finałów Miss Polski 2019. W Świnoujściu zostaną również przyznane tytuły komplementarne: Miss Internetu (szczegóły w poprzednim artykule) oraz Miss Świnoujścia.

Natomiast w przypadku nastolatek, z grupy 26 zostanie wybrana przez jury konkursu Miss Polski Nastolatek 2019, 1 Wicemiss, 2 Wicemiss, 3 Wicemiss oraz 4 Wicemiss. Zostaną wręczone również tytuły dodatkowe: Miss New Stage Model, Miss Polski Nastolatek Internetu (szczegóły w poprzednik artykule) oraz Miss Adika Collection.

Gospodarzem półfinałów Miss Polski 2019 oraz finałów Miss Polski Nastolatek 2019 w tym roku jest Miasto Świnoujście: http://www.swinoujscie.pl/.

Festiwal Piękna poprzedzi zgrupowanie naszych półfinalistek i finalistek, które odbędzie się w Bel Mare Resort w Międzyzdrojach https://www.hotelbelmare.pl/. To właśnie w tym wyjątkowym miejscu pod okiem choreograf Anny Bubnowskiej, nasze kandydatki będą ćwiczyć układy choreograficzne a Katarzyna Cygańska – stylistka konkursu, dobierze im odpowiednie stylizacje, aby podczas Festiwalu Piękna jak najlepiej zaprezentowały się zebranej publiczności w Amfiteatrze w Świnoujściu oraz widzom przed telewizorami.

Jednocześnie informujemy, że Festiwalu Piękna w Świnoujściu można obejrzeć już w TV4 w następujących dniach:

– PÓŁFINAŁ MISS POLSKI 2019 – 16 września;

– FINAŁ MISS POLSKI NASTOLATEK 2019 – 17 września.

Zapraszamy!
Organizator


Dodaj komentarz