Hejnał Mariacki z wieży Kościoła Marcina Lutra

Punktualnie o godzinie 12.00 z wieży Kościoła Marcina Lutra rozległ się Hejnał Mariacki. Dźwięki hejnału mieszkańcy i goście przebywający w naszym mieście mieli okazję usłyszeć niemal w całym mieście, który rozbrzmiewał czterokrotnie w różne strony świata. Tak będzie codziennie podczas trwania 5. Grechuta Festival — Świnoujście 2019.

GRECHUTA NA DZIESIĄTKI GŁOSÓW

W środę o godzinie 20.30 w Amfiteatrze im. Marka Grechuty w Świnoujściu wystąpi zjawiskowy chór Sound’n’Grace. To zespół, w którym każdy z wokalistów to doskonale oszlifowany diament, dzięki czemu razem tworzą bogactwo muzycznych możliwości.

Wspaniałe głosy i niezwykła energia artystów to gwarancja niesamowitych emocji i chwil wzruszenia. Zespół występuje pod kierunkiem jedynego w Polsce duetu dyrygenckiego: Ani Żaczek i Kamila Mokrzyckiego. W ich repertuarze można znaleźć gospel, soul, r&b, jazz, Funk. Podczas świnoujskiego koncertu w ramach Grechuta Festival – Świnoujście 2019 nie będzie mogło także zabraknąć utworów patrona Festiwalu. Jak to zabrzmi na dziesiątki głosów? Do zobaczenia na koncercie…

Bilety na koncert w cenie 40 zł można nabyć on-line (www.kupbilecik.pl) oraz w kasach Miejskiego Domu Kultury (siedziba MDK, Galeria Art., Muszla Koncertowa, Amfiteatr), także bezpośrednio przed wydarzeniem.

Przeboje zespołu:Dodaj komentarz