Długo wyczekiwana ” Nocna 9 ” już za nami.

Gdy organizatorzy zaczynali przygotowania do III edycji biegu „Nocna 9” liczyli na kilku sponsorów i grupkę miłośników biegania. Przeliczyli się! Chętnych do startu było więcej niż miejsc. Sponsorzy również nie zawiedli. Lawina nagród sprawiła, że mimo przeprowadzonego losowania nagród, każdy zawodnik został nagrodzony.
Długo wyczekiwany bieg odbył się dzięki olbrzymiemu zaangażowaniu i pracy wielu wolontariuszy Stowarzyszenia ” Biegacze Świnoujście”  i życzliwych ludzi. Najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale. Były też nagrody dla najmłodszego i najstarszego uczestnika oraz dla zawodników, którzy zajęli 9, 44 i 99 miejsce, a na zwycięzców czekały piękne statuetki.
Jako pierwsi 9-kilometrową trasę trzeciego Biegu „Nocna 9 ” organizowanego przez Stowarzyszenie „Biegacze Świnoujście” pokonali:

Mężczyźni
1. MINKO ARKADIUSZ / Szczecin