… bo ważna jest RODZINA – Hasło wyborcze Elżbiety Jabłońskiej do parlamentu RP.

Koalicja Obywatelska w Świnoujściu rozpoczęła kampanię wyborczą do Parlamentu RP.  Na Placu Wolności spotkali się kandydaci do Sejmu i Senatu.Pani Elżbieta Jabłońska, która kandyduje do Sejmu RP oraz Pani Magdalena Kochan kandydatka do Senatu RP.
Wsparcia kandydatkom udzielił szef sztabu wyborczego Platformy Obywatelskiej – Marszałek Olgierd Geblewicz, który na co dzień jest marszałkiem województwa zachodniopomorskiego.
… bo ważna jest RODZINA – z takim hasłem startuje nasza Przewodnicząca Rady Miasta Pani Elżbieta Jabłońska.

W moim programie jest miejsce dla wielu spraw ważnych, dla młodych rodzin, dzieci, seniorów oraz pilnych spraw samorządu.
Obecnie Polska jest pełna złości i nienawiści i to chciałabym zmienić. Marzy mi się byśmy na co dzień darzyli się serdecznością i stali się znów wspólnotą.- powiedziała na spotkaniu z dziennikarzami i swoimi zwolennikami Elżbieta Jabłońska.

Natomiast Magdalena Kochan zwróciła też uwagę na problemy wstępujące w edukacji i systemie sprawiedliwości. Jak zapewniała Magdalena Kochan – W naszej Polsce wszyscy będą tak samo traktowani. Także obywatele o innych poglądach będą traktowani na równo z tymi, którzy podzielają nasze poglądy. Nikogo nie wykluczamy – zapewniła zebranych kandydatka do senatu Magdalena Kochan.

Elżbieta Jabłońska

Przemówienia kandydatek można posłuchać tutaj

foto. Ewyspiarz / Rysiek ZabielskiDodaj komentarz